Верифікований профіль
5
Років досвіду
8
Верифікованих рекомендацій
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
20
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 місяці тому
Привіт! Мене звати Ілля, і я професійний рієлтор з багаторічним досвідом роботи на ринку нерухомості. Моя головна мета – допомогти вам знайти ідеальне житло або вигідно продати вашу нерухомість. Я завжди орієнтуюся на потреби своїх клієнтів, і для мене важливо, щоб процес купівлі чи продажу пройшов швидко, безпечно і комфортно.

Мої переваги:

- Індивідуальний підхід – кожен клієнт для мене особливий, тому я враховую всі ваші побажання, від бюджету до найменших деталей щодо розташування та умов проживання.
- Глибоке знання ринку – завдяки моєму досвіду я добре розумію тенденції ринку нерухомості, що дозволяє підібрати найкращі варіанти або ж вигідно продати вашу нерухомість.
- Професійна підтримка на кожному етапі – я супроводжую своїх клієнтів від початкової консультації до моменту укладання договору. Ви можете бути впевнені, що всі юридичні та фінансові аспекти будуть враховані.
- Швидкі результати – я вмію вести переговори та знаходити рішення, які вигідні для обох сторін, що дозволяє максимально швидко закрити угоди.
- Довіра клієнтів – я працюю на репутацію і завжди дію чесно та прозоро. Мої клієнти знають, що можуть на мене покластися.

Чому варто обрати мене:
- Широка база об'єктів нерухомості – співпрацюючи зі мною, ви отримуєте доступ до ексклюзивних пропозицій на ринку.
- Турбота про кожного клієнта – я завжди на зв’язку і готовий відповісти на всі ваші запитання, надаючи об'єктивну інформацію і пропонуючи найкращі варіанти.
- Сучасні підходи до маркетингу – використовуючи новітні технології та стратегії реклами, я швидко знаходжу покупців або найкращі пропозиції на ринку.

Якщо ви шукаєте професіонала, який знає, як знайти для вас найкращий варіант, звертайтесь! Моя задача – зробити процес купівлі чи продажу нерухомості максимально вигідним і приємним для вас.

Продаж квартир (8)

  • 25 700 $
    832 $/м²

    Бастіонна вул., (Будинок 7)

    БЕЗ КОМІСІЇ
    ЖК URBN
    1 кімната
    31 / 12 / 10 м²
    поверх 10 з 13
    2025 рік побудови
    2 міс. тому
    Продаж 1-кімнатної квартири компактної площі . Можливе розтермінування до 36 місяців (деталі — за телефоном) Площа - 30.9м2 поверх 10-й Є альтернативні квартири з іншою площею і планування деталі в особисті Про житловий комплекс: власна комерційна інфраструктура стильні холи та сучасні вхідні групи автономне опалення енергонезалежність (встановлені генератори) просторі ліфти безбар’єрний, інклюзивний доступ панорамні вікна з енергоощадним склом rooftop-зона на даху ландшафтний дизайн території підземний та гостьовий паркінг закритий двір із доступом за електронним ключем
    Рієлтор
  • 49 500 $
    1 179 $/м²

    Гетьмана Мазепи вул., 157

    БЕЗ КОМІСІЇ БАМ
    ЖК Lake Park
    1 кімната
    42 / 18 / 12 м²
    поверх 2 з 16
    2025 рік побудови
    2 міс. тому
    Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Lake Park м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 157 Поруч парк Шевченка та міське озеро Характеристики квартири: Поверх — 2/16 Також Э 5-16 але інше планування Площа — 42 м² Опалення — індивідуальне газове Вікна — на вул. Мазепи Будинок та комплекс: підземний паркінг перший поверх — комерційні приміщення закрита територія відеоспостереження Локація: 100 м — міське озеро 200 м — парк ім. Т. Г. Шевченка ТЦ «Липки», «Сільпо», АТБ школи, садочки, коледжі, університети басейн, тенісні корти Здача комплексу: 4 квартал 2027 року
    Рієлтор
  • 33 500 $
    991 $/м²

    Вовчинецька вул., (Будинок 4)

    1 кімната
    34 / 14 / 10 м²
    поверх 9 з 15
    2025 рік побудови
    2 міс. тому
    ЖК «Porto Franko» від БК «Вертикаль» ціна з урахуванням тимчасової акція -5% Сучасний житловий комплекс поблизу Вовчинецьких гір — для тих, хто цінує комфорт, якість та продуманий міський простір. Загальна площа – 35,8 м.кв. Поверх – 9 Дахова котельня 8 секція - 26-27рік Комплекс закритого типу з власною інфраструктурою та благоустроєною територією. Передбачені зони відпочинку, озеленення, дитячі й спортивні майданчики. Переваги комплексу: - енергоощадні технології будівництва - утеплені фасади з декоративним покриттям - підвищена шумоізоляція - автономне опалення (дахова котельня) - всі комунікації з лічильниками - дизайнерські холи та вхідні групи - швидкісні ліфти підвищеного комфорту...
    Рієлтор
  • 40 500 $
    981 $/м²

    Кобилянської вул., (Будинок)

    1 кімната
    41 / 22 / 10 м²
    поверх 9 з 10
    2025 рік побудови
    2 міс. тому
    Продаж 1-кімнатної квартири (сирець) в ЖК «Імперія», 2 черга м. Івано-Франківськ, вул. Кобилянської — центральна частина міста Від надійного забудівника. Ціна нижча, ніж у забудівника Характеристики: Загальна площа — 41.3 Кухня — 9.8 м² Поверх — 8/10 Будинок: - монолітно-каркасна технологія - перегородки з керамоблоку - утеплення фасаду - індивідуальне газове опалення Здача будинку: 1 квартал 2026 року Підійде як для власного проживання, так і для інвестиції в центрі міста.
    Рієлтор
  • 55 600 $
    1 274 $/м²

    Гетьмана Петра Дорошенка вул., 19

    1 кімната
    44 / 20 / 12 м²
    поверх 5 з 16
    2 міс. тому
    1кім квартира в жк парк "PARK AVENUE" - Введення в експлуатацію — 2026 рік Шевченка — одразу біля будинку міське озеро — 5 хв пішки центр міста — 5 хв на авто ТЦ «Липки», «Сільпо», школи та садочки — поруч Переваги: просторе планування сучасний ЖК бізнес-класу розвинена інфраструктура, усе в пішій доступност
    Рієлтор
  • 51 300 $
    780 $/м²

    Олександра Довженка вул., 31в, к.2

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Патріот
    ЖК Козацький
    2 кімнати
    66 / 33 / 15 м²
    поверх 10 з 10
    2024 рік побудови
    2 міс. тому
    Терміновий продаж! Двохкімнатна квартира в ЖК “Козацький” від будівельної компанії Соціум Площа – 65.8 м² . Поверх – 10/ 10. Звехру є повноцінний тех. поверх Черга – 2 Повністю зданий будинок, всі комунікації запущено. Сусіди роблять ремонт. Двостороннє планування В квартирі: чистова машинна штукатурка, м/п вікна із напишенням (енергозберігаючі), броньовані двері, чистова напівсуха стяжка. Квартира внутрішня, гарне розміщення в підїзді. Заслена лоджія з кухні, кладова в квартирі. Переуступка
    Рієлтор
  • 57 000 $
    1 018 $/м²

    Романа Левицького вул., (Будинок 2)

    2 кімнати
    56 / 31 / 10 м²
    поверх 9 з 12
    2025 рік побудови
    2 міс. тому
    Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Manhattan Up — 56 м² комфорту та сучасного стилю Пропонується світла та функціональна 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі комфорт-класу. Основні характеристики: - Загальна площа — 56 м² - Поверх — 9 - Дві окремі кімнати - Продумане планування з хорошим природним освітленням - Новий сучасний будинок Переваги комплексу: - Престижна локація - Сучасна архітектура - Комфортне середовище для проживання - Висока інвестиційна привабливість і ліквідність
    Рієлтор
  • 84 350 $
    1 188 $/м²

    Августина Волошина вул., (Будинок 2)

    2 кімнати
    71 / 42 / 19 м²
    поверх 4 з 10
    2025 рік побудови
    2 міс. тому
    4 поверх. Повністю закрита територія. Квартира розташована: Івано-Франківськ, Арсенал, ЖК Діброва Парк, Толбухіна, 2. Загальна площа помешкання 71 кв.м. Житлова площа — 42 кв.м. Площа кухні — 18.6 кв.м. У квартирі суміжний санвузол. Опалення – індивідуальне. Індивідуальні лічильники: газ, електрика. Гаряче водопостачання з котла. Квартира без меблів. З документами все гаразд, готова до переоформлення.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: