Верифицированный профиль
5
Лет опыта
8
Верифицированных рекомендаций
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
20
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
2 месяца назад
Привіт! Мене звати Ілля, і я професійний рієлтор з багаторічним досвідом роботи на ринку нерухомості. Моя головна мета – допомогти вам знайти ідеальне житло або вигідно продати вашу нерухомість. Я завжди орієнтуюся на потреби своїх клієнтів, і для мене важливо, щоб процес купівлі чи продажу пройшов швидко, безпечно і комфортно.

Мої переваги:

- Індивідуальний підхід – кожен клієнт для мене особливий, тому я враховую всі ваші побажання, від бюджету до найменших деталей щодо розташування та умов проживання.
- Глибоке знання ринку – завдяки моєму досвіду я добре розумію тенденції ринку нерухомості, що дозволяє підібрати найкращі варіанти або ж вигідно продати вашу нерухомість.
- Професійна підтримка на кожному етапі – я супроводжую своїх клієнтів від початкової консультації до моменту укладання договору. Ви можете бути впевнені, що всі юридичні та фінансові аспекти будуть враховані.
- Швидкі результати – я вмію вести переговори та знаходити рішення, які вигідні для обох сторін, що дозволяє максимально швидко закрити угоди.
- Довіра клієнтів – я працюю на репутацію і завжди дію чесно та прозоро. Мої клієнти знають, що можуть на мене покластися.

Чому варто обрати мене:
- Широка база об'єктів нерухомості – співпрацюючи зі мною, ви отримуєте доступ до ексклюзивних пропозицій на ринку.
- Турбота про кожного клієнта – я завжди на зв’язку і готовий відповісти на всі ваші запитання, надаючи об'єктивну інформацію і пропонуючи найкращі варіанти.
- Сучасні підходи до маркетингу – використовуючи новітні технології та стратегії реклами, я швидко знаходжу покупців або найкращі пропозиції на ринку.

Якщо ви шукаєте професіонала, який знає, як знайти для вас найкращий варіант, звертайтесь! Моя задача – зробити процес купівлі чи продажу нерухомості максимально вигідним і приємним для вас.

Продажа квартир (8)

  • 25 700 $
    832 $/м²

    Бастіонна ул., (Будинок 7)

    БЕЗ КОМИССИИ
    ЖК URBN
    1 комната
    31 / 12 / 10 м²
    этаж 10 из 13
    2025 год постройки
    2 мес. назад
    Продаж 1-кімнатної квартири компактної площі . Можливе розтермінування до 36 місяців (деталі — за телефоном) Площа - 30.9м2 поверх 10-й Є альтернативні квартири з іншою площею і планування деталі в особисті Про житловий комплекс: власна комерційна інфраструктура стильні холи та сучасні вхідні групи автономне опалення енергонезалежність (встановлені генератори) просторі ліфти безбар’єрний, інклюзивний доступ панорамні вікна з енергоощадним склом rooftop-зона на даху ландшафтний дизайн території підземний та гостьовий паркінг закритий двір із доступом за електронним ключем
    Риелтор
  • 49 500 $
    1 179 $/м²

    Гетмана Мазепы ул., 157

    БЕЗ КОМИССИИ БАМ
    ЖК Lake Park
    1 комната
    42 / 18 / 12 м²
    этаж 2 из 16
    2025 год постройки
    2 мес. назад
    Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Lake Park м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 157 Поруч парк Шевченка та міське озеро Характеристики квартири: Поверх — 2/16 Також Э 5-16 але інше планування Площа — 42 м² Опалення — індивідуальне газове Вікна — на вул. Мазепи Будинок та комплекс: підземний паркінг перший поверх — комерційні приміщення закрита територія відеоспостереження Локація: 100 м — міське озеро 200 м — парк ім. Т. Г. Шевченка ТЦ «Липки», «Сільпо», АТБ школи, садочки, коледжі, університети басейн, тенісні корти Здача комплексу: 4 квартал 2027 року
    Риелтор
  • 33 500 $
    991 $/м²

    Волчинецкая ул., (Будинок 4)

    1 комната
    34 / 14 / 10 м²
    этаж 9 из 15
    2025 год постройки
    2 мес. назад
    ЖК «Porto Franko» від БК «Вертикаль» ціна з урахуванням тимчасової акція -5% Сучасний житловий комплекс поблизу Вовчинецьких гір — для тих, хто цінує комфорт, якість та продуманий міський простір. Загальна площа – 35,8 м.кв. Поверх – 9 Дахова котельня 8 секція - 26-27рік Комплекс закритого типу з власною інфраструктурою та благоустроєною територією. Передбачені зони відпочинку, озеленення, дитячі й спортивні майданчики. Переваги комплексу: - енергоощадні технології будівництва - утеплені фасади з декоративним покриттям - підвищена шумоізоляція - автономне опалення (дахова котельня) - всі комунікації з лічильниками - дизайнерські холи та вхідні групи - швидкісні ліфти підвищеного комфорту...
    Риелтор
  • 40 500 $
    981 $/м²

    Кобилянської ул., (Будинок)

    1 комната
    41 / 22 / 10 м²
    этаж 9 из 10
    2025 год постройки
    2 мес. назад
    Продаж 1-кімнатної квартири (сирець) в ЖК «Імперія», 2 черга м. Івано-Франківськ, вул. Кобилянської — центральна частина міста Від надійного забудівника. Ціна нижча, ніж у забудівника Характеристики: Загальна площа — 41.3 Кухня — 9.8 м² Поверх — 8/10 Будинок: - монолітно-каркасна технологія - перегородки з керамоблоку - утеплення фасаду - індивідуальне газове опалення Здача будинку: 1 квартал 2026 року Підійде як для власного проживання, так і для інвестиції в центрі міста.
    Риелтор
  • 55 600 $
    1 274 $/м²

    Гетмана Петра Дорошенко ул., 19

    1 комната
    44 / 20 / 12 м²
    этаж 5 из 16
    2 мес. назад
    1кім квартира в жк парк "PARK AVENUE" - Введення в експлуатацію — 2026 рік Шевченка — одразу біля будинку міське озеро — 5 хв пішки центр міста — 5 хв на авто ТЦ «Липки», «Сільпо», школи та садочки — поруч Переваги: просторе планування сучасний ЖК бізнес-класу розвинена інфраструктура, усе в пішій доступност
    Риелтор
  • 51 300 $
    780 $/м²

    Александра Довженко ул., 31в, к.2

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Патриот
    ЖК Козацький
    2 комнаты
    66 / 33 / 15 м²
    этаж 10 из 10
    2024 год постройки
    2 мес. назад
    Терміновий продаж! Двохкімнатна квартира в ЖК “Козацький” від будівельної компанії Соціум Площа – 65.8 м² . Поверх – 10/ 10. Звехру є повноцінний тех. поверх Черга – 2 Повністю зданий будинок, всі комунікації запущено. Сусіди роблять ремонт. Двостороннє планування В квартирі: чистова машинна штукатурка, м/п вікна із напишенням (енергозберігаючі), броньовані двері, чистова напівсуха стяжка. Квартира внутрішня, гарне розміщення в підїзді. Заслена лоджія з кухні, кладова в квартирі. Переуступка
    Риелтор
  • 57 000 $
    1 018 $/м²

    Романа Левицкого ул., (Будинок 2)

    2 комнаты
    56 / 31 / 10 м²
    этаж 9 из 12
    2025 год постройки
    2 мес. назад
    Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Manhattan Up — 56 м² комфорту та сучасного стилю Пропонується світла та функціональна 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі комфорт-класу. Основні характеристики: - Загальна площа — 56 м² - Поверх — 9 - Дві окремі кімнати - Продумане планування з хорошим природним освітленням - Новий сучасний будинок Переваги комплексу: - Престижна локація - Сучасна архітектура - Комфортне середовище для проживання - Висока інвестиційна привабливість і ліквідність
    Риелтор
  • 84 350 $
    1 188 $/м²

    Августина Волошина ул., (Будинок 2)

    2 комнаты
    71 / 42 / 19 м²
    этаж 4 из 10
    2025 год постройки
    2 мес. назад
    4 поверх. Повністю закрита територія. Квартира розташована: Івано-Франківськ, Арсенал, ЖК Діброва Парк, Толбухіна, 2. Загальна площа помешкання 71 кв.м. Житлова площа — 42 кв.м. Площа кухні — 18.6 кв.м. У квартирі суміжний санвузол. Опалення – індивідуальне. Індивідуальні лічильники: газ, електрика. Гаряче водопостачання з котла. Квартира без меблів. З документами все гаразд, готова до переоформлення.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: